HEREČKY SRO, s.r.o.

První herecká agentura na českém trhu zaměřená výhradně na profesionální ženské umělce.

Herecká agentura HEREČKY SRO symbolizuje vysokou profesionalitu a široké spektrum ženských umělkyň, které mají odbornou průpravu a zkušenosti díky probíhajícímu nebo dokončenému studiu hereckých oborů na uměleckých školách jako např. DAMU nebo Státní konzervatoři v Praze. Naším zaměřením je reklama, seriál, film a divadlo, focené kampaně nebo modeling. Dále nabízíme možnost obsazení v dabingu a kompletní herecké zastoupení.

Pokud hledáte herečky pro reklamu, seriál, film, divadlo, focené kampaně, modeling nebo dabing – nabízíme Vám ty nejlepší z nejlepších. U ženské herecké divize klademe důraz na vysokou profesionalitu, variabilní schopnosti a talent, které jsou podepřeny odborným studiem na prestižních hereckých školách. Staráme se o realizaci castingů šitých na míru, kde je hlavním cílem maximálně vyhovět požadavkům našich klientů a každou zakázku dovést do úspěšného konce.

Zastupujeme především nové tváře různých věkových kategorií, typů i etnik, ale i několik již dobře známých hereček, které jsou stálicemi českého filmu, seriálů nebo dabingu.

Máte zájem s námi spolupracovat? Neváhejte a obraťte se na nás prostřednictvím sekce „Kontakt“ a staňte se naším dalším spokojeným klientem.